Jean legros olja

Jean legros olja
Jean legros olja
Jean legros olja
Jean legros olja
Jean legros olja
Jean legros olja

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

JEAN LEGROS (Frankrike, 1917-1981): Vy över takåsar, signerad Legros, olja på pannå, ca 24x20 cm

826361

2020-10-16