Fickur

Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, 3 st., bla Omega och Silvana, 1910/20-tal, varav Omega i silver, övriga i vitmetall, ankargång, boetternas diameter 48, 49 och 51 mm

Åldersrelaterat slitage, Omega och omärkt ur fungerade vid enklare test, Silvana defekt, SAV garanterar ej funktionen

826379

2020-10-27