Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talet slut, märkt Tyringe konsthantverk, höjd ca 55 cm
Bruks. och åldersrelaterat slitage, EJ funktionstestad, SAV garanterar inte funktionnen
826381
2020-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här