Bordslampa, Tyringe konsthantverk

Klubbat för:

650 SEK

1 200 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talet slut, märkt Tyringe konsthantverk, höjd ca 55 cm

Bruks. och åldersrelaterat slitage, EJ funktionstestad, SAV garanterar inte funktionnen

826381

2020-10-21