Sablar 2 st m/1893

Sablar 2 st m/1893
Sablar 2 st m/1893
Sablar 2 st m/1893
Sablar 2 st m/1893
Sablar 2 st m/1893
Sablar 2 st m/1893
Sablar 2 st m/1893
Sablar 2 st m/1893

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SABLAR, 2 st, svenska, m/1893 för kavallerimanskap, klingor märkta E. och GE Svalling Eskilstuna respektive Rosenfors, svart stålbalja, längd ca 110 cm

Bucklor, slitage

826393

2020-10-17