Byrå med stenskiva
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets början, Louis Seize-stil, 3 lådor, skiva i marmor, fanerad i mahogny, förgyllda beslag, riklig intarsiadekor, höjd ca 81, 80x49 cm
Nyckel saknas, skiva med mindre nagg, beslag med stötskador, fanerskador
826404
2020-10-17