Emmafåtölj
2020-10-21
826405
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EMMAFÅTÖLJ, 1800-talets slut, främre benparet svarvade och hjulförsedda, de bakre med böjd form, stoppad och med textil klädsel och fransar, sitthöjd ca 42 cm
Omfattande slitage på benen, bruks och åldersrelaterat slitage