Emmafåtölj
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
EMMAFÅTÖLJ, 1800-talets slut, främre benparet svarvade och hjulförsedda, de bakre med böjd form, stoppad och med textil klädsel och fransar, sitthöjd ca 42 cm
Omfattande slitage på benen, bruks och åldersrelaterat slitage
826405
2020-10-21