Emmafåtölj

Emmafåtölj
Emmafåtölj
Emmafåtölj
Emmafåtölj
Emmafåtölj
Emmafåtölj

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EMMAFÅTÖLJ, 1800-talets slut, främre benparet svarvade och hjulförsedda, de bakre med böjd form, stoppad och med textil klädsel och fransar, sitthöjd ca 42 cm

Omfattande slitage på benen, bruks och åldersrelaterat slitage

826405

2020-10-21