Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
SPEGEL, 1940-tal, tredelad, fasettslipat glas, konturerad form, höjd ca 70, bredd 60 cm
Åldersrelaterat slitage, ställvis skador längst kant samt fläckvis i spregelns mitt
826426
2020-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här