Väggpegel 1940-tal

Väggpegel 1940-tal
Väggpegel 1940-tal
Väggpegel 1940-tal
Väggpegel 1940-tal

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

SPEGEL, 1940-tal, tredelad, fasettslipat glas, konturerad form, höjd ca 70, bredd 60 cm

Åldersrelaterat slitage, ställvis skador längst kant samt fläckvis i spregelns mitt

826426

2020-10-21