Fickur

Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur
Fickur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FICKUR, 3 st., 1 i silver, savonett, spindelgång, urverk och urtavla märkt JW Benson, verknr och boettnr 40907, diameter 50 mm
1 i förgyllt silver, spindelgång ytter- och innerboett, urverk märkt Abr Tames?, verknr 4576, ytterboett diameter 48 mm, innerboett 40 mm
1 i metall, MI-Chronometre, kompass, boettnr 105, boettens mått 50 mm

Åldersrelaterat slitage, nycklar saknas, ej funktionstestade, defekt fickur i förgyllt silver, Mi-Chronometre med skadad urtavla

826431

2020-10-27