Böcker Brehm Ekman "Djurens liv"

Böcker Brehm Ekman
Böcker Brehm Ekman
Böcker Brehm Ekman
Böcker Brehm Ekman
Böcker Brehm Ekman
Böcker Brehm Ekman

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BREHM, ALFRED & EKMAN, SVEN, "Djurens liv", 7 band
Nordisk familjebok, Stockholm, 1930-50-tal, halvfranska skinand med marmorerade pärmar

Bruksslitage, fläckar, ej fullständigt genomgågna, viss rökdoft.

826458

2020-10-16