Formar i koppar

Formar i koppar
Formar i koppar
Formar i koppar
Formar i koppar
Formar i koppar
Formar i koppar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FORMAR, 6 st., koppar, 1800-talets andra hälft, höjd 6 cm

Bucklor förekommer

826468

2020-10-18