Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MINIATYRSKÅP, Kina, 1900-tal, beslag i mässing, inläggningar i jade, höjd ca 31, 20x15 cm
Slitage, börjda beslag
826473
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här