Glas

Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas
Glas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, SKÅLAR, SKULPTURER, 14 dlr., glas, 1900-talets andra hälft, höjd ca 6-32 cm

Nagg

826475

2020-10-18