Seiko och Eiger Armbandsur 2 st 1960/70-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SEIKO OCH EIGER, armbandsur, 2 st, 1960/70-tal, manuella urverk, stål, plexiglas, senare läderremmar ej original, diam Seiko ca 33 mm, diam Eiger ca 35 mm

Bruksslitage.

826486

2020-10-18