Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GITARR, ca 1950-tal, f-hål, märkning saknas, L ca 96 cm
Litet hål i locket, repor, slitage
826517
2020-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här