Båtmodeller

Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller
Båtmodeller

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÅTMODELLER (2), 1900-talets andra hälft, trä, tyg samt målade och med detaljer i metall, båda med ställning, längd ca 42 samt 90 cm

Smärre slitage

826534

2020-10-16