Jürgen von Konow

Jürgen von Konow
Jürgen von Konow
Jürgen von Konow
Jürgen von Konow
Jürgen von Konow
Jürgen von Konow

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JÜRGEN VON KONOW (1915-1959): nätbärare på spansk strand, signerad och daterad 1950, olja på duk, ca 25x59 cm

Duklagning

826536

2020-10-21