Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, delvis 1700-tal, furu, tvådelat, överdel med skåp, invändigt med hyllplan, nederdel med 4 lådor, beslag i mässing, kulfötter, bemålat, höjd ca 195, 128x47 cm, nyckel finns

Kraftigt renoverat, senare underdel, senare bemålning, åldersrelaterat slitage

826541

2020-10-21