Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 76, bredd 111, total längd ca längd 158 cm

Mindre bitar trä borta, fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage

826547

2020-10-21