Hallspegel

Hallspegel
Hallspegel
Hallspegel
Hallspegel
Hallspegel
Hallspegel
Hallspegel
Hallspegel

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLSPEGEL MED BORD, 1960-tal, stomme i ek, Svenska Möbelfabrikerna, total höjd ca 176, 100x35 cm

Fuktfläckar, bruksslitage

826549

2020-10-18