Awab pallar 3 st

Awab pallar 3 st
Awab pallar 3 st
Awab pallar 3 st
Awab pallar 3 st
Awab pallar 3 st
Awab pallar 3 st
Awab pallar 3 st
Awab pallar 3 st
Awab pallar 3 st
Awab pallar 3 st

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AWAB, stegpallar, 3 st, 1900-talets andra hälft, förkromat stål, etikettmärkt höjd ca 58 cm

Bruksslitage, saknar skruv, sprickor

826555

2020-10-18