Guglielmo Innocenti, oljemålning på pannå

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GUGLIELOM INNOCENTI (1871-1961), Kvinna bärande krus, monogramsignerad, olja på pannå 23 x 18 cm

Obetydligt slitage-

826564

2020-10-25