Okänd konstnär oljemålning
2020-10-21
826583
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, tupar, olja på duk, ca 16x11 cm