Acke Åslund Sjölandskap vid Karlsborg Vättern

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ACKE ÅSLUND (1881-1958): Sjölandskap vid Karlsborg och Vättern, signerad och daterad Acke Åslund Karlsborg juni 1933, olja på panel, 50,5 x 74,5 cm

826586

2020-10-25