Severin Nilson oljemålning

Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning
Severin Nilson oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Skördelandskap med höstackar, signerad Severin Nilson, olja på duk, 68 x 90 cm

Krackelyrer

826589

2020-10-25