Ardy Strüwer Palet pleasure olja

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): "Palet pleasure", signerad Ardy S, på baksidan signerad Ardy Strüwer V 2000 St.Paul, olja på duk, 65 x 54 cm

826591

2020-10-25