Golvlampa
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FALKENBERGS BELYSNING, 1950/60-tal, nummer 7070, golvlampa i vitlackerad metall samt mässing, höj-sänkbar samt försedd med handtag i mässing, märkt FBL, höjd på bild ca 132 cm
Skärm med bucklor
826596
2020-10-18