Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FALKENBERGS BELYSNING, 1950/60-tal, nummer 7070, golvlampa i vitlackerad metall samt mässing, höj-sänkbar samt försedd med handtag i mässing, märkt FBL, höjd på bild ca 132 cm

Skärm med bucklor

826596

2020-10-18