Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1940-tal, Pagos, 2 justerbara ljusarmar, stomme i mässing, fot fanerad i mahogny, lejontassar, högsta ca 160 cm
Bruksslitage
826619
2020-10-18