Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1940-tal, Pagos, 2 justerbara ljusarmar, stomme i mässing, fot fanerad i mahogny, lejontassar, högsta ca 160 cm

Bruksslitage

826619

2020-10-18