Byrå med stenskiva rokokostil
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, rokokostil, fanerad i olika träslag, draghandtag och beslag i mässing, profilerad skiva, höjd 77,5, 92x42 cm, nyckel finns
Smärre slitage, repor i skiva
826634
2020-10-21