Vitrinskåp Nordiska kompaniet

Vitrinskåp Nordiska kompaniet
Vitrinskåp Nordiska kompaniet
Vitrinskåp Nordiska kompaniet
Vitrinskåp Nordiska kompaniet
Vitrinskåp Nordiska kompaniet
Vitrinskåp Nordiska kompaniet
Vitrinskåp Nordiska kompaniet
Vitrinskåp Nordiska kompaniet
Vitrinskåp Nordiska kompaniet
Vitrinskåp Nordiska kompaniet
Vitrinskåp Nordiska kompaniet
Vitrinskåp Nordiska kompaniet

Klubbat för:

6 000 SEK

2 500 SEK

VITRINSKÅP, Nordiska Kompaniet, omkring 1900-talets mitt, fanerat med mahogny, vitrinöverdel med bakomliggande hyllplan, underdel med skåp, 2 bakomliggande lådor samt hyllplan, brickmärkt NK, höjd ca 168, 112x46 cm, nyckel finns

Smärre slitage samt fanérskador

826651

2020-10-22