Byrå rokoko
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
BYRÅ, fanerad med valnöt och valnötsrot, 1700-talets mitt, rokoko, tre lådor, beslag i brons, höjd ca 83, 108x55 cm, nyckel medföljer
Fanerskador/släpp, slitage, bakstycket kompletterat
826664
2020-10-17