Stolar 10 st Castelli Italien

Stolar 10 st Castelli Italien
Stolar 10 st Castelli Italien
Stolar 10 st Castelli Italien
Stolar 10 st Castelli Italien
Stolar 10 st Castelli Italien
Stolar 10 st Castelli Italien
Stolar 10 st Castelli Italien
Stolar 10 st Castelli Italien
Stolar 10 st Castelli Italien
Stolar 10 st Castelli Italien
Stolar 10 st Castelli Italien
Stolar 10 st Castelli Italien

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 10 st, Giancarlo Piretti, Castelli, Italien, 1900-talets andra hälft, stomme i metall, fast stoppad sits och rygg, tygklädsel, stapelbara, märkta JSC Castelli Italy, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, repor, klädsel med fläckar

826674

2020-10-21