Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, förgylld dekor, träskuret krön i form av rosett, ca 69x50 cm

Mindre avslag förekommer

826690

2020-10-16