Tyra Lundgren fågel

Tyra Lundgren fågel
Tyra Lundgren fågel
Tyra Lundgren fågel
Tyra Lundgren fågel
Tyra Lundgren fågel
Tyra Lundgren fågel
Tyra Lundgren fågel
Tyra Lundgren fågel
Tyra Lundgren fågel
Tyra Lundgren fågel
Tyra Lundgren fågel
Tyra Lundgren fågel

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TYRA LUNDGREN (1897-1979): Skulptur, i form av fågel, chamotterat stengods, signerad samt daterad 65, monterad på stensockel, höjd exkl sockel ca 11 cm

826691

2020-10-16