Lena Linderholm

Lena Linderholm
Lena Linderholm

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LENA LINDERHOLM (Sverige, Född 1947): blomster, akvarell, signerad, bladstorlek ca 58 x 76 cm.

Ej examinerad ur ram.

826702

2020-11-03