Väggur Robert Engström
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGUR, 1900-talets första hälft, empire stil, urtavlan märkt Rob Engström Stockholm, skuret dekor, förgylld, höjd ca 90x62 cm, pendel finns
Bruksslitage, kantstött, färgbortfall, nyckel saknas
826705
2020-10-28