Väggur Robert Engström

Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström
Väggur Robert Engström

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGUR, 1900-talets första hälft, empire stil, urtavlan märkt Rob Engström Stockholm, skuret dekor, förgylld, höjd ca 90x62 cm, pendel finns

Bruksslitage, kantstött, färgbortfall, nyckel saknas

826705

2020-10-28