Servisglas "Rainbow", Bertil Vallien Kosta Boda

Servisglas
Servisglas

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BERTIL VALLIEN, "Rainbow", Kosta Boda 1980-tal, 12 ölglas och 10 vinglas, klar fot, benet melerat i vitt med polykroma slingor, signerade Boda B. Vallien, höjd 20-22 cm

826723

2020-10-25