Rolf palm vas

Rolf palm vas
Rolf palm vas
Rolf palm vas
Rolf palm vas
Rolf palm vas
Rolf palm vas
Rolf palm vas
Rolf palm vas

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLF PALM (1930-2018), vas, egen studio i Mölle, stengods, signerad Palm Mölle H5, höjd ca 27 cm

Krackelerad glasyr

826759

2020-10-17