Golvlampa 1950-tal
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, Eskilstuna Elektro Fabriks AB, 1950-tal, trearmad, mässing samt svartlackerad stomme i metall, tygskärmar, höjd ca 155 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage, senare skärmar
826770
2020-10-21