Kasthall matta

Kasthall matta
Kasthall matta
Kasthall matta
Kasthall matta
Kasthall matta
Kasthall matta
Kasthall matta
Kasthall matta
Kasthall matta
Kasthall matta

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KASTHALL, matta, röd, etikettmärkt Cord 10-200, daterad 2004, 295x315 cm

Bruksslitage, tryckmärken

826777

2020-10-22