Spegeltrymå empire

Spegeltrymå empire
Spegeltrymå empire
Spegeltrymå empire
Spegeltrymå empire
Spegeltrymå empire
Spegeltrymå empire
Spegeltrymå empire
Spegeltrymå empire

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGELTRYMÅ, 2 dlr empirestil 1800/1900-tal, fanerad med mahogny, bronserade ornament i plåt, bordet med lejontassar, spegelns höjd 153, bordets mått ca 86x41 höjd 69 cm

Bruksslitage

826796

2020-10-22