Spegel Louis XVI stil

Spegel Louis XVI stil
Spegel Louis XVI stil

Klubbat för:

60 EUR

Utropspris

200 EUR

SPEGEL, Louis XVI stil, mahognyfanerad med förgyllda bronsbeslag, 87 x 70 cm.

Smärre bruksslitage.

826813

2020-10-19