Klubbat för:
60 EUR
Utropspris
200 EUR
SPEGEL, Louis XVI stil, mahognyfanerad med förgyllda bronsbeslag, 87 x 70 cm.
Smärre bruksslitage.
826813
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här