Klubbat för:
35 EUR
Utropspris
150 EUR
BESTICK, 7 dlr, silver, Margit, 5 skedar 12 cm, 2 gafflar 12 cm, Hopeakeskus, Helsinki 1960-tal, total vikt ca 84 g
Smått bruksslitage.
826815
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här