Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Klubbat för:

35 EUR

150 EUR

BESTICK, 7 dlr, silver, Margit, 5 skedar 12 cm, 2 gafflar 12 cm, Hopeakeskus, Helsinki 1960-tal, total vikt ca 84 g

Smått bruksslitage.

826815

2020-10-19