Klubbat för:
70 EUR
Utropspris
200 EUR
SPEGEL, barockstil, 1900-tal, förgylld ram med pastellage dekoration, 81 x 26 cm
Bruksslitage, små skador.
826820
2020-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här