Spegel i barockstil

Spegel i barockstil
Spegel i barockstil
Spegel i barockstil
Spegel i barockstil

Klubbat för:

70 EUR

Utropspris

200 EUR

SPEGEL, barockstil, 1900-tal, förgylld ram med pastellage dekoration, 81 x 26 cm

Bruksslitage, små skador.

826820

2020-10-19