Nils Bäcklin

Nils Bäcklin
Nils Bäcklin
Nils Bäcklin
Nils Bäcklin
Nils Bäcklin
Nils Bäcklin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS BÄCKLIN (1913-1989): stadsmotiv signerad Bäcklin, olja på pannå, ca 28x36 cm

826832

2020-10-21