Björn Gidstam akvarell

Björn Gidstam akvarell
Björn Gidstam akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN GIDSTAM (född 1938), Fågelporträtt, skäggdopping, signerad, akvarell, 23,5 x 29,5 cm

826834

2020-10-17